Philips - 5000 Series - LED monitor 40B1U5600/00 - USB - 40" (39.53" viewable) - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS - 500 cd/m - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - speakers - black