Modèle : ZE51142-L0E0000Z
   -   + liste de souhaits   - OU -   comparer   -
Display Screen Yes
Language Emulation ZPL
Maximum Label Width 114 mm
Power Cable Localization UK
  EU
USB Yes
Serial Port Yes
USB Host Yes
Bluetooth Yes
Ethernet Yes
Ethernet Technology Ethernet
Maximum Print Width 104 mm (4.09")